FAQ

Přes on-line formulář za zvýhodněnou cenu (do 30. 9. 2024) nebo později a na místě za plnou cenu. Na lékaře do 36 let a SZP se vztahuje zvýhodněný registrační poplatek. Členové výboru ČGS a revizní komise, čestní členové ČGS, vyzvaní přednášející a studenti jsou registračního poplatku zproštěni. 

Faktury k zaplacení poplatku a dalších služeb budeou zasílány na e-mail uvedený při registraci průběžně od měsíce září. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum Vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně, a to včetně zajištění ubytování a dalších služeb. Kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou (pancochova@solen.cz; +420 607 190 210), která vám poskytne více informací.

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Certifikáty za účast zasíláme do 14 dní po skončení akce na e-mail uvedený při registraci.

Certifikáty rozesíláme elektronicky nejpozději do 10 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při přihlášení.

Modul: FAQ