Registrace

Osobní a kontaktní údaje

Bez čárek a mezer

Bez čárek a mezer

Vaše platná e-mailová adresa pro zaslání potvrzení o registraci a certifikátu o absolvování akce. Uveďte prosím Váš soukromý e-mail, maximalizujete tak pravděpodobnost doručení všech organizačních informací. Děkujeme.

Mobilní telefon, na kterém je možné vás kontaktovat z organizačních důvodů (přesunutí přednášky apod.)

Specifikace účasti

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE

Členství v odborných společnostech

Typ účasti

Mezisoučet

Cena za registraci:

Doprovodný program

Doprovodný program není součástí odborného programu a není v ceně registračního poplatku, účastníci si jej hradí dobrovolně sami. Nebude-li vstupenka objednána a zaplacena dopředu, nemůžeme garantovat možnost jejího zakoupení na místě. Doprovodný program není financována z prostředků farmaceutických společností, které jsou partnery akce.

Uvítací večeře s koncertem kapely Eremy (čtvrtek 14. 11. 2024)

Ubytování

Celková cena

Cena celkem (za účast a další poplatky):

Fakturační údaje

Doplňující údaje


Poskytnuté osobní údaje budou společností Solen, s.r.o., zpracovány za účelem registrace a procesování fakturačních a účetních náležitostí. Seznam účastníků vzdělávací akce bude předán ČLK z důvodu přidělení kreditů v rámci systému celoživotního vzdělávání. Odesláním této přihlášky dávám společnosti Solen souhlas se zasíláním informací o dalších připravovaných vzdělávacích akcích a jiných možnostech postgraduálního vzdělávání. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat na e-mailové adrese: gdpr@solen.cz. Registrací a vstupem na akci souhlasí účastníci s pořízením foto a videodokumentace, která může být použita pro marketingové účely akce. Podrobnější informace naleznete v zásadách společnosti Solen, s.r.o., pro nakládání a ochranu osobních údajů.


Modul: Registrační formulář